نصب نیروگاه های خورشیدی مقیاس کوچک

لزوم بهره برداری از انرژی خورشیدی

شرکت مهندسی پایدار ابتکار آرمینا در حال حاضر با تکیه بر تیم فنی جوان و باانگیزه خود آمادگی نصب نیروگاه های خورشیدی مقیاس کوچک را با همکاری شرکت های داخلی و خارجی در کشور های اروپایی از جمله اسپانیا و آلمان را دارد.

 

با توجه به قطعی و کمبود تامین انرژی الکتریکی در تابستان ۱۳۹۷ اهمیت لزوم بهره برداری از سیستم های جایگزین مانند انرژی خورشیدی به عنوان سیستم برق اضطراری بسیار ضروری و هم است.

 

در حال حاضر این شرکت تفاهم نامه با سازمان فنی و حرفه ای اسلامشهر در زمینه گسترش آموزش و تربیت نیروی ماهر در موضوع نصب سامانه های خورشیدی اقدام کرده است و در همین راستا کارگاهی در این مرکز تجهیز شده است.

 

ظرفیت های خورشیدی موجود در ایران و منظقه خلیج فارس به لحاظ شدت، میزان زاویه و مدت زمان روزانه تابش خورشیدی باعث شده است که با استفاده از فن آوری روز دنیا در جهت بهره برداری موثر تر از این نعمت بی پایان استفاده نمود. که قطعا با بهره مندی و بهره گیری از چنین ظرفیتی نیاز و بهره برداری از سوخت های فسیلی بخصوص نفت وگاز را محدود خواهد کرد و این سرمایه های غیر تجدید پذیر را برای نسل های آینده حفظ خواهد کرد.

مشخصات ماژول های خورشیدی

این ماژول ها از یکی از برند های تولید کنندگان داخلی تامین می شود که از نظر کارکرد و عمر به مدت ۲۰ سال توسط سازنده گارانتی خواهد شد.

با ما باشید

نیروگاه های خورشیدی

سرپرست گروه