شرکت مهندسی پایدار ابتکار آرمینا

گزارش تصویری حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸

تیم مهندسی آرمینا در دومین حضور خود در نمایشگاه نوآوری و اختراعات که در تاریخ ۱۴ الی ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ در بوستان گفتگو برگزار شد با ارائه خدمات و محصولات جدید خود به علاقه مندان توانستند نظر بسیاری از سرمایه گذاران و مسئولان را به خود جلب نمایند. در این دوره جناب آقای مهندس مقیمی استاندار محترم استان تهران از  غرفه این شرکت بازدید نمودند.

ادامه مطلب
انتشار کتاب

کتابی با عنوان “لیگنین نخ خرما به عنوان ممانعت کننده سبز خوردگی فولاد” که نتیجه مطالعات جامعی است که بروی مبحث ممانعت کننده های خوردگی فولاد انجام شده است. این کتاب توسط دکتر ابراهیم اکبرزاده در سال ۲۰۱۰ در انتشارات LAP Publishing در کشور آلمان به چاپ رسیده است. https://www.lap-publishing.com/catalog/details//store/tr/book/978-3-8465-9661-6/the-lignin-of-oil-palm-as-green-corrosion-inhibitor-of-steel    

ادامه مطلب
اهمیت جایگاه و کاربرد مواد پیشرفته در اقتصاد و توسعه پایدار

با گسترش صنعت و چالش محدودیت در انتخاب مواد، نیاز به موادی جدید با خواص گوناگون بهبود یافته و یا نیاز به خواص جدیدتر و دارای ویژگی ویژگی های فراگیر، منجر به تولید مواد پیشرفته که عموما دارای خواص برتری نسبت به مواد رایج هستند، شده است. این موااد در زمان کوتاهی توانسته اند جایگاه قابل قبولی را بدست آورند. کاربرد مواد سنتی در سه گروه اصلی فلزات، پلیمرها و سرامیک ها را بسوی ترکیب این مواد در یکدیگر و شکل گیری.

ادامه مطلب
فراخوان شرکت در دومین جشنواره کسب و کار کامپوزیت ایران

با توجه به برگزاری موفق در برگزاری “اولین جشنواره کسب و کار کامپوزیت ایران” با همت تیم اجرایی شرکت مهندسی پایدار ابتکار آرمینا و همکاری پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و حمایت های ستاد توسعه و ساخت مواد پیشرفته معاونت علمی ریاست جمهوری و شرکت های بخش خصوصی، بار دیگر این وظیفه خطیر به این مجموعه واگذار شد تا دومین جشنواره کسب و کار اموپوزی ایران ISC97 را در سال حمایت از کالای ایرانی برگزار نماییم.   جهت کسب اطلاعات بیشتر و.

ادامه مطلب
بازدید دکتر جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری از شرکت مهندسی آرمینا

روز چهارشنبه مورخ ۴ مرداد ما ۱۳۹۶ ، دکتر جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری و مهندس پور جمال معاون اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ری از محل شرکت مهندسی پایدار ابتکار آرمینا در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام بازدید کردند.  

ادامه مطلب
گزارش تصویری شرکت در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷

نمایشگاه سالیانه نواوری و اختراعات با نام اینوتکس هر ساله در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود که این نمایشگاه در اویل خرداد ماه سال ۱۳۹۶ نیز به همت معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری برگزار گردید. شرکت مهندسی پایدار ابتکار آرمینا نیز به دعوت بنیاد ملی نخبگان در پاویون استارت آپ های ایرانیان خارج از کشور شرکت نمود. در این حاشیه دیدار های مختلفی بین جناب دکتر اکبرزاده مدیرعامل شرکت و جناب دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست.

ادامه مطلب
  • 1
  • 2